Фанера 12х1250х2500 F/F Riga (Light Brown Frost)
Обзор
Матеріал:
Березова фанера (Riga Ply), облицьована матовою (Frost) фенольною, стійкою до ультрафіолетового випромінювання плівкою з обох боків. Сторона зношування має спеціальну структуру поверхні Frost (WT). Структура має матову поверхню (Frost).
Сортований шпон берези, проклеєний водостійким (ФСФ) клеєм, фенолформальдегідна плівка
Покриття:
Обидві сторони фанери покриті гладкою фенольною плівкою світло-коричневого кольору.
Характеристики:
Товар екологічно чистий, міцний, зносостійкий, легко очищається і піддається переробці, гігієнічний та не має запаху. Також стійкий до погодних умов, та водонепроникний.
Галузь застосування:
Транспортна промисловість: оздоблення стін та стель, промислові меблі, системи стелажів та стільниці, фурнітура, виставкові стенди, кіоски, рекламні та інформаційні стенди, дитячі ігрові майданчики, внутрішні стіни.
| Основные | |
| Вид дерево-плитного материала | Фанера |
| Толщина | 12 мм |
| Длина | 2500 мм |
| Ширина | 1250 мм |
| Производитель | Латвия, F&F |
| Порода дерева | Береза |
| Цвет | Коричневый |
| Тип фанеры | ФСФ (влагостойкая) |
