Фанера 18х1500х3000 F/F Riga (плёнка - 220 г/м2)
- 10 или более: 6150.00 грн.
Обзор
Матеріал:
Сортований шпон берези, проклеєний водостійким (ФСФ) клеєм, фенолформальдегідна плівка 220г/м2
Покриття:
Обидві сторони фанери покриті гладкою фенольною плівкою темно-коричневого кольору.
Характеристика:
Висока міцність, хороша стійкість до попадання вологи, гігієнічність, стійкість до хімікатів.
Галузь застосування:
Ламінована фанера застосовується в кораблебудуванні (човни, катери, меблі для яхт), машинобудуванні, для влаштування та обшивки причепів, напівпричепів, вантажних автомобілів, пасажирського транспорту, фургонів для перевезення тварин. Водостійку фанеру використовують у конструкціях рамп для катання, у виробництві ігрових та спортивних майданчиків, для промислових столів, для вуличних, лабораторних та домашніх меблів. А також у бетонно-монолітному будівництві.
| Основные | |
| Вид дерево-плитного материала | Фанера |
| Толщина | 18 мм |
| Длина | 3000 мм |
| Ширина | 1500 мм |
| Производитель | Латвия, F&F |
| Порода дерева | Береза |
| Цвет | Коричневый |
| Тип фанеры | ФСФ (влагостойкая) |
