Фанера 18х1250х2500 HPL/PPL Riga (white)
4600.00 грн.
Модель: 000049
Наличие: Есть в наличии
Обзор
Матеріал:
Сортований шпон берези, проклеєний водостійким (ФСФ) клеєм, пластик HPL/PPL – 1/0,15 мм
Покриття:
Обидві сторони фанери покриті гладкою фенольною плівкою
Характеристика:
Висока міцність, хороша стійкість до попадання вологи, гігієнічність, стійкість до хімікатів.
Галузь застосування:
Фанера застосовується в кораблебудуванні (човни, катери, меблі для яхт), машинобудуванні, для влаштування та обшивки причепів, напівпричепів, вантажних автомобілів, пасажирського транспорту, фургонів для перевезення тварин. Водостійку фанеру використовують у виробництві ігрових та спортивних майданчиків, для промислових столів, для вуличних, лабораторних та домашніх меблів.
| Основные | |
| Вид дерево-плитного материала | Фанера |
| Толщина | 18 мм |
| Длина | 2500 мм |
| Ширина | 1250 мм |
| Производитель | Латвия, M/M |
| Порода дерева | Береза |
| Цвет | Белый |
| Тип фанеры | ФСФ (влагостойкая) |
