Фанера 21х1250х2500 F/W Riga
4370.00 грн.
Модель: 000058
Наличие: Есть в наличии
Обзор
Матеріал:
Сортований шпон берези, проклеєний водостійким (ФСФ) клеєм, фенолформальдегідна плівка 120г/м2
Покриття:
Обидві строни фанери покриті фенолформальдегідною плівкою темно-коричневого кольору. З одного боку гладка, з іншого шорстка повітропроникна (сітка).
Характеристика:
Висока міцність, хороша стійкість до попадання вологи, гігієнічність, стійкість до хімікатів.
Галузь застосування:
Ламінована фанера застосовується в кораблебудуванні (човники, катери), машинобудуванні, для пристрою підлоги в причепах, напівпричіпах, вантажних автомобілях, пасажирському транспорті, фургонах для перевезення тварин. Водостійку фанеру використовують у конструкціях рам для катання, у виробництві ігрових і спортивних майданчиків, для промислових столів.
| Основные | |
| Вид дерево-плитного материала | Фанера |
| Толщина | 21 мм |
| Длина | 2500 мм |
| Ширина | 1250 мм |
| Производитель | Латвия, F/W |
| Порода дерева | Береза |
| Цвет | Коричневый |
| Тип фанеры | ФСФ (влагостойкая) |
